Блог

Чим євро-піддон відрізняється від звичайного піддону?

Піддони – це ефективне рішення для зберігання та відправки продукції, адже воно усуває проблеми, пов’язані з безпечним і надійним переміщенням товарів. Піддони дають легкий доступ до продукції і є ідеальним способом зберігання товарів на складах.

Розміри піддонів відрізняються в різних регіонах. Міжнародна організація зі стандартизації (ISO) затвердила 6 розмірів палет, які широко використовуються в якості стандартних розмірів по всьому світу. При доставці товарів до або з Європи є два основних типи палет, які ви можете використовувати. Це або стандартні піддони, або європіддони.

Але в чому полягають ключові відмінності між стандартними та європіддонами? Та чому європіддони для транспортування використовують частіше?
Для початку трохи основних характеристик.

Стандартні піддони мають розмір 1,2 метра х 1 метр. Висота може варіюватися залежно від товару. Європіддони мають розмір 1,2 метра х 0,8 метра. Європіддони тонші, ніж стандартні, а також можуть мати різні показники вантажопідйомності.

Розміри стандартних піддонів підходять далеко не для всіх типів продукції. Європіддони, завдяки їх зручним габаритам, використовують у багатьох галузях.

Хоча ціна на європіддон десь у 2 рази вища, аніж на стандартний, його все ж обирають частіше не лише через розміри.

Ось ще декілька переваг:

 • вантажопідйомність. Звичайний піддон витримає 700-1500 кг, у той час як євроваріант – до 2500 кг;
 • термін експлуатації. Європіддон виготовляється з якісної деревини з додатковою обробкою, служить в 2 рази довше та рідше ремонтується;
 • жорсткість і міцність. Для виготовлення європіддонів використовують “досконалі” цвяхи. Їх відрізняє товщина, кручена нарізка і форма капелюшка. Такі кріплення з’єднують міцніше, жорсткіше. Європіддон за тривалої експлуатації та серйозних навантажень не “розбовтується”.

Європіддони – це оптимальне поєднання якості та ціни. Незалежно від сфери використання, ці вироби стануть надійним помічником у будь-якому аспекті. Але також важливо обрати поставника, який дотримується усіх стандартів та правил під час виготовлення виробу, аби палети дійсно служили довго.

Компанія VERBA-VV займається виготовленням європіддонів вже понад 10 років. Ми гарантуємо виконання усіх умов виготовлення продукції та продаємо лише сертифіковану продукцію. Аби зробити замовлення, зв’яжіться з нами будь-яким комфортним для вас способом у розділі Контакти.

Паливні пелети – чому за ними майбутнє?

Деревні пелети – екологічно чисте тверде паливо, що виготовляється з пресованої тирси та супутніх промислових відходів від фрезерування пиломатеріалів. Вибір деревного пелетного палива в якості джерела опалення має численні переваги для вашого будинку, вашого бюджету і навколишнього середовища.

Ми зібрали невеликий список особливостей паливних пелетів та розкажемо більш детально чому це найкращий вибір на сьогодні.

 1. Енергоефективність. Деревні гранули є ефективним джерелом тепла, оскільки вони містять дуже низький рівень вологи та золи, порівняно з деревною тріскою або кордом. Можна перетворити майже 100% пелет в теплову енергію з дуже невеликою кількістю відходів.
 2. Відновлюваний ресурс. На відміну від викопних видів палива, таких як нафта і природний газ, запаси яких обмежені, деревні пелети є відновлюваним ресурсом. Пелети виготовляються з побічних продуктів деревообробної та паперової промисловості, таких як тріска та тирса, або з побічних продуктів проріджування лісу, які потім пресуються у зручну форму пелет.
 3. Екологічно відповідальні. Паливо з деревних гранул є чудовим вибором для тих, хто бажає бути трохи більш екологічним у використанні енергії в своєму будинку. Викиди твердих частинок від пелетного палива надзвичайно низькі, так само як і викиди вуглекислого газу. Протягом року використання деревних пелет замість нафтових видів палива дозволить заощадити мільйони тонн викидів вуглекислого газу.
 4. Економічно ефективно та доступно. Печі на деревних гранулах часто є більш доступними у придбанні та встановленні, ніж інші типи опалювальних приладів. Крім того, оскільки деревні гранули горять так дешево і ефективно, загальна вартість палива набагато нижча, ніж в інших системах опалення, включаючи дрова, нафту, електрику і природний газ.
 5. Зручні і прості у використанні. Тепло від печі на деревних гранулах буде комфортно обігрівати весь ваш будинок, забезпечуючи затишне тепло всю зиму. У багато моделей пелетних печей можна завантажити достатню кількість пелет, щоб їх вистачило на два-три дні, на відміну від дров’яної печі, яка потребує постійного завантаження і контролю. Їх також зазвичай легше чистити, ніж дров’яні печі.
  Отже, низька ціна та легкість використання стануть основними причинами використання саме пресованих деревних пелет для опалення. На сайті VERBA-VV є можливість замовити великі пакування пелет. Ми працюємо з різними об’ємами замовлень та готові обговорювати ваші побажання. Аби зробити замовлення, зв’яжіться з нами будь-яким комфортним для вас способом у розділі Контакти.

Як роблять деревне вугілля: особливості виробництва та плюси використання

Деревне вугілля використовується як побутове паливо для приготування їжі в багатьох країнах, що розвиваються. Це найпопулярніше паливо для барбекю в усьому світі.

Деревне вугілля виробляється шляхом нагрівання деревини або інших органічних матеріалів вище 400 °C у середовищі, позбавленому кисню. При цьому видаляється вода та інші летючі елементи, що дозволяє готовому продукту, деревному вугіллю, горіти при високих температурах з дуже малою кількістю диму.

Це можна зробити кількома способами. Традиційним, використовуючи шахтні печі, які будуть виробляти вугілля низької якості. Або більш технологічно просунутим – за допомогою промислового обладнання, яке буде виробляти високоякісне деревне вугілля з фіксованим вмістом вуглецю понад 82%.

Незалежно від того, чи ви використовуєте низькотехнологічний, маломасштабний метод, чи високотехнологічні пристрої, основний процес по суті однаковий. Однак якість готового деревного вугілля та час, необхідний для його створення, суттєво відрізняються. Використовувана деревина, температура нагріву, наявність повітря і час обробки – все це відіграє певну роль. Тому під час замовлення деревного вугілля важливо поцікавитися процесом його виготовлення.

 • Переваги деревного вугілля при використанні в якості побутового палива полягають в тому, що воно:
 • Виробляє менше диму при згорянні;
 • Вимагає незначної або взагалі не вимагає підготовки перед фактичним використанням;
 • Має більш високий вміст енергії на одиницю маси;
 • Може легко транспортуватися і зберігатися, а також повторно використовуватися, коли залишається після приготування їжі.

На сайті VERBA-VV можна замовити деревне вугілля у різних за вагою фасовках. Ми дотримуємося усіх стандартів виготовлення та пропонуємо лише високоякісне вугілля, яке зробить ваше барбекю ароматним та соковитим. Аби зробити замовлення, зв’яжіться з нами будь-яким комфортним для вас способом у розділі Контакти.